دوره مهارت افزایی معلمان

هدف گروه تدریس یاران ارائه آموزش‌های با کیفیت به معلمان گرامی به منظور توسعه حرفه‌ای و بهبود فرایند تدریس با به کارگیری روش های فعال تدریس، برقراری ارتباط مؤثر و در نهایت یادگیری عمیق و پایدار در دانش آموزان است.

مهارت افزایی معلمان

سرفصل های دوره …!

ویژگی های دوره …!

نیازها

بازبینی سرفصل‌ها براساس نیازسنجی

قبل از برگزاری دوره آموزشی، فرم نیازسنجی تنظیم شده توسط گروه برای شرکت‌کنندگان ارسال می شود. با توجه به تحلیل پاسخ‌های شرکت‌کنندگان، سرفصل‌ها و ساعات دوره بازبینی می شود. هدف از انجام این نیازسنجی آن است که سرفصل‌ها با نیازهای معلمان بیشترین انطباق را داشته باشد.

فعالیت گروهی

فعالیت‌های فردی و گروهی

هدف ما صرفا ارائه اطلاعات نیست بلکه ارائه آموزشی باکیفیت است. در صورتی این هدف محقق می شود که آموزش مملو از تمرین و بازخوردهای فردی و گروهی باشد. بنابراین تلاش شده است تا در همه کارگاه‌ها فعالیت‌های فردی و گروهی متعدد به صورت همزمان و غیرهمزمان در نظر گرفته شود.

بازخورد

تدریس فعال و ارائه بازخورد توصیفی

تعامل موثر در دوره از اولویت‌های گروه ماست، از این رو تعداد شرکت‌کنندگان دوره بین ۳۰ تا ۵۰ نفر و حدود ۱۰ پشتیبان در نظر گرفته می شود. کار گروه پس از برگزاری کارگاه تمام نمی شود. پروژه ها بررسی شده و بازخوردهایی توصیفی و دقیق به پروژه ها داده می شود.

پشتیبان

پشتیبان های تخصصی برای گروه ها

فعالیت‌های گروهی با پشتیبان های متخصص گروه هدایت می شود. همچنین نقش پشتیبانان رفع مشکلات فنی، پاسخ به سوالات محتوایی و برطرف کردن ابهامات است.

گروه

ایجاد گروه اطلاع رسانی

گروهی به منظور اطلاع رسانی در یکی از شبکه های اجتماعی مورد توافق با هدف تسهیل ارتباط بین شرکت کنندگان دوره ایجاد می شود. و تمام اطلاع‌رسانی‌ها از این طریق انجام خواهد شد.

ارزشیابی

ارزشیابی پس از اتمام اجرا

پس از اتمام برگزاری کارگاه‌ها، تاثیر آموزش‌های ارائه شده بر عملکرد و انگیزه شرکت‌کنندگان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا کیفیت دوره برای اجراهای بعدی. همواره در بالاترین سطح باشد.

مخاطبین دوره …!

آموزگار - معلم

آموزگاران و دبیران

دانشجویان

دانشجو معلمان

مدرس - معلم

مدرسان مراکز آموزشی

آمار دوره مهارت افزایی معلمان …!

دوره مهارت افزایی معلمان تاکنون چهار بار برگزار شده است:

اولین دوره (اردیبهشت ۱۴۰۰) ویژه معلمان شهرستان ارومیه

دومین دوره (مرداد ۱۴۰۰) برای معلمان سراسر کشور(عمومی)

سومین دوره (شهریور ۱۴۰۰) برای معلمان سراسر کشور(عمومی)

چهارمین دوره (شهریور ۱۴۰۱) برای معلمان سراسر کشور(عمومی)

0
دوره برگزار شده
0
شرکت کنندگان
0
روز

ویدئو دوره مهارت افزایی معلمان ارومیه …!

شهریه دوره …!

شهریه دوره حداقل ممکن در نظر گرفته شده است، چرا که انجام موفق این پروژه‌ی فرهنگی از اولویت‌های اصلی گروه تدریس یاران (تدریس اورژانسی سابق) است. هدف ما این است که معلمان بیشتری در شرایط فعلی به آموزش‌های باکیفیت دسترسی داشته و در نتیجه دانش‌آموزان بیشتری به آموزش‌های موثر و فعال دسترسی پیدا کنند.

جهت ثبت درخواست دوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

Investing-cuate (1)

نظرات شرکت کنندگان …!

در پایان دوره از شرکت کنندگان پرسیدیم: در چند جمله نظرتان درباره دوره چه بود و در حال حاضر چه احساسی نسبت به آن دارید؟ در ادامه تعدادی از نظرات را مشاهده خواهید کرد:

feedback2
feedback4
feedback5
feedback1
feedback3
feedback6
فهرست